سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨-
انتخاب زبان | ورود به سایت
صفحه اصلی > اخبار 


      
 
 
 
 
 
 
 

حضور مدیر وکارکنان مخابرات منطقه خوزستان در مراسم گرامیداشت شهدای شیعه عربستان

مدیر مخابرات منطقه  خوزستان و تنی چنداز معاونین ومدیران مخابرات منطقه، در مراسم گرامیداشت شهدای شیعه عربستان شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی، روز دوشنبه مورخه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان، معاونین ومدیران مخابرات منطقه در مراسم گرامیداشت ۳۳ نفر از شهدای شیعه عربستان که باحضور حجة الاسلام والمسلمين موسوی فرد نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه اهواز، استاندار و مسئولین استانی و محلی در مسجد ارشاد اهواز برگزار شده بود، شرکت کردند.
نماینده ولی فقیه دراستان خوزستان گفت؛ اجتماع امروز، ادای احترام به شهدای مظلوم شیعه در عربستان است ونوکران استکباریقین بدانند در آینده نه چندان دور به حول وقوه الهی همان اتفاقی که در عراق افتاد وشیعیان ایران وعراق اکنون در کنارهم هستند، در عربستان هم رخ می دهد.
استاندار خوزستان ضمن محکوم کردن کردن این جنایت اظهار داشت؛ اکنون که در قرن ۲۱ هستیم و دنیا به سمت توسعه پیش میرود اما آل سعود، بویی از حقوق شهروندی نبرده است واین چنین شهروندان خودرا قتل عام می کند.

گفتنی است، این مراسم ازسوی اداره کل ورزش وجوانان خوزستان تدارک شده بود و کارکنان مخابرات منطقه خوزستان نیز با چاپ و نصب بنر و تراکت، انزجار خود را از حکومت آل سعود اعلام نمودند.

 

 

   نسخه چاپي   
ارسال به دوست  
 
 
 
 
 

 

آمار بازدید

بازديد اين صفحه :258046

بازديد امروز:482

کل بازديد سایت :8393208

بازديدکنندگان آنلاین :2

زمان بارگذاری :0/2985 ثانیه

اوقات شرعی

خرید شارژالکترونیکی
نظرسنجی

چنانچه باخرابی تلفن ثابت خودمواجه شده اید رفع خرابی راچگونه ارزیابی می نمایید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

آدرس : اهواز - کیانپارس- خیابان هفدهم شرقی- مجتمع فنی اداری مخابرات

 پست الکترونیکی :portal@ict-khz.ir

کلیه حقوق این سایت متعلق به مخابرات استان خوزستان می باشد

تماس جهت انتقادات و پیشنهادات 33364696-061