يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨-
انتخاب زبان | ورود به سایت
صفحه اصلی > اخبار 


      
 
 
 
 
 
 
 

بهره برداری از ۸ سایت همراه اول در خوزستان

 سایت های همراه اول شهیدرجایی، عبدالسیدمریوش، سرقلعه فالح، جنگه، میدان ارجان، قلعه کعبی، مراونه، میدان ارجان و پل کیانشهر نصب و مورد بهره برداری قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان به منظور توسعه شبکه ارتباطی  و گسترش پوشش شبکه همراه اول در روستاها، با تلاش كارشناسان متخصص مخابرات منطقه خوزستان، سایت های همراه اول روستایی شهیدرجایی باغملک، عبدالسیدمریوش شوشتر، سرقلعه فالح و جنگه ایذه با تکنولوژی 2G نصب و راه اندازی شد.
با نصب و بهره برداری از این دکلهای همراه اول، استفاده ساکنین این روستاها و روستاهای اطراف از نعمت خط تلفن همراه اول امکان پذیر شد. 

با راه اندازی سایتهای پرسرعت روستایی همراه اول قلعه کعبی بهبهان و مراونه اهواز با تکنولوژی 2G و 3G ساکنین این روستاها و روستاهای اطراف و نزدیک میتوانند با استفاده از اینترنت پرسرعت همراه، از خدمات دولت الکترونیک بهره مندشوند. 

همچنین به منظور تقویت پوشش آنتن و دیتای همراه و در راستای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشترکان همراه اول، سایتهای جدید و پرسرعت میدان ارجان بهبهان و پل کیا نشهر اهواز با تکنولوژی 2G و 3G و 4G نصب و راه اندازی گردید.
براساس این گزارش جهت راه اندازی ونصب این سایتها، جمعاً مبلغ ٩٦ ميليارد ريال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (طرح USO ) و شركت مخابرات ايران هزینه شده است.
 

 
   نسخه چاپي   
ارسال به دوست  
 
 
 
 
 





 





آمار بازدید

بازديد اين صفحه :261247

بازديد امروز:933

کل بازديد سایت :8499678

بازديدکنندگان آنلاین :7

زمان بارگذاری :0/2344 ثانیه

اوقات شرعی

خرید شارژالکترونیکی
نظرسنجی

چنانچه باخرابی تلفن ثابت خودمواجه شده اید رفع خرابی راچگونه ارزیابی می نمایید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

آدرس : اهواز - کیانپارس- خیابان هفدهم شرقی- مجتمع فنی اداری مخابرات

 پست الکترونیکی :portal@ict-khz.ir

کلیه حقوق این سایت متعلق به مخابرات استان خوزستان می باشد

تماس جهت انتقادات و پیشنهادات 33364696-061