چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨-
انتخاب زبان | ورود به سایت
صفحه اصلی > اخبار 


      
 
 
 
 
 
 
 

توسعه وبهينه سازي شبكه ديتا در شهرها و مناطق شهرستان دزفول 

به منظور توسعه و بهینه سازی شبکه دیتای خانگی درشهرها و مناطق شهرستان دزفول  تجهیزات سوییچ و روتر در مرکز تلفن ثابت امام خمینی (ر ه) نصب و راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، پس از بازدید  رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان از وضعیت شبکه ارتباطی شهرستان دزفول و طرح مشکل بعضی از مشترکین مناطق اطراف شهرستان دزفول در خصوص شبکه دیتای خانگی، نصب تجهیزات دستگاه روتر و سوییچ در دستور کار خود قرار داد.

پس از تأكيد مدير منطقه به منظور رفع مشكلات ارتباطی مشترکان و توسعه و بهينه سازی شبکه دیتا، یک دستگاه سوییچ و روتر در مركز تلفن ثابت امام خميني (ره ) شهرستان دزفول نصب و راه اندازی گردید.
با نصب و راه اندازی تجهیزات دستگاههای روتر و سوییچ، شبکه دیتا ی اینترنت خانگی ADSL در شهرهای و مناطق اطراف شهرستان دزفول از جمله؛ دزآب، انجیرک، صفی آباد، شهرک منتظری، دزآب، میانرود، جاته، عدالت، خیبر، اسلام آباد، کهنک، سالند، مهاجرین، شهرک صنعتی، فضیلی، سددز و انقلاب بهبهود و ارتقا یافت. 

براساس این گزارش برای نصب تجهیزات سوییچ و روتر در مرکز تلفن ثابت مرکز امام ( ره ) شهرستان دزفول به منظور بهینه سازی، توسعه و ارتقا شبکه دیتا بیش از  ۲میلیاردریال از محل اعتبارات شرکت مخابرات ایران هزینه شده است.

گفتنی است  شهرستان دزفول بیش از  ۱۱۵هزار تلفن ثابت شهری و روستایی دارد.
 
 
   نسخه چاپي   
ارسال به دوست  
 
 
 
 
 

 

آمار بازدید

بازديد اين صفحه :263376

بازديد امروز:801

کل بازديد سایت :8565140

بازديدکنندگان آنلاین :11

زمان بارگذاری :0/1250 ثانیه

اوقات شرعی

خرید شارژالکترونیکی
نظرسنجی

نظرسنجي غير فعال مي باشد

آدرس : اهواز - کیانپارس- خیابان هفدهم شرقی- مجتمع فنی اداری مخابرات

 پست الکترونیکی :portal@ict-khz.ir

کلیه حقوق این سایت متعلق به مخابرات استان خوزستان می باشد

تماس جهت انتقادات و پیشنهادات 33364696-061