چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨-
انتخاب زبان | ورود به سایت
صفحه اصلی > اخبار 


      
 
 
 
 
 
 
 

 

بازدید مدیر مخابرات منطقه خوزستان از چهار مرکز تلفن ثابت شهرستان اهواز

 

مدیر مخابرات منطقه خوزستان به منظور بررسی وضعیت شبکه و امکانات فنی از مراکز تلفن ثابت ملت ، آزادی، علامه و ولیعصر (عج) شهرستان اهواز بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان در روز پنجشنبه ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۸ ودر ادامه بازدیدها از مراکز مخابراتی، رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان به همراه مدیر پشتیبانی وتدارکات و رییس اداره ناحیه شرق اهواز به منظور بررسی وضعیت شبکه مراکز و امکانات از بخش های مختلف و فنی ومحوطه مراکز تلفن ثابت ملت، آزادی، علامه و ولیعصر (عج) اهواز بازدید کرد.

براساس این گزارش مدیر مخابرات منطقه خوزستان در بازدید میدانی از بخشهای فنی و محوطه های مراکز دستور ترمیم برق، پاکسازی بخشها و محوطه های مراکز و جابجایی لوازم مازاد وانتقال به انبارمرکزی ملاشیه واستفاده بهینه از آنها در جاهای مورد نیاز و مراکز دیگر را داد.

 

وی همچنین جهت تهیه لوازم فنی مورد نیاز مراکزتلفن برای تسریع در بهینه سازی و رفع خرابیهای شبکه تلفنی مشترکان و خسارت ناشی از سرقتهای تجهیزات مخابراتی و راه اندازی مجدد آنها و دائری تلفن متقاضیان جدید، دستور تهیه فوری متریال کابل، پست و دیگر ملزومات و تجهیزات فنی مورد نیاز را صادر و به منظور جلب حداکثری رضایتمندی مشتریان، بر رفع سریع خرابی تلفنهای مشترکان تاکید نمود.

 

   نسخه چاپي   
ارسال به دوست  
 
 
 
 
 

 

آمار بازدید

بازديد اين صفحه :263368

بازديد امروز:784

کل بازديد سایت :8565123

بازديدکنندگان آنلاین :12

زمان بارگذاری :0/1094 ثانیه

اوقات شرعی

خرید شارژالکترونیکی
نظرسنجی

نظرسنجي غير فعال مي باشد

آدرس : اهواز - کیانپارس- خیابان هفدهم شرقی- مجتمع فنی اداری مخابرات

 پست الکترونیکی :portal@ict-khz.ir

کلیه حقوق این سایت متعلق به مخابرات استان خوزستان می باشد

تماس جهت انتقادات و پیشنهادات 33364696-061