يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨-
انتخاب زبان | ورود به سایت
صفحه اصلی > اخبار 


      
 
 
 
 
 
 
 

کسب مقام نخست شرکت مخابرات ایران در چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی ها

 

شرکت مخابرات ایران در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ها علاوه بر کسب دیپلم زرین افتخار، در بخش سرمقاله، تبلیغات مکتوب وجایزه معنوی کتاب "زخم های متبرک" رتبه اول را کسب کرد.

 

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، ۹ شهریور ماه ۱۳۹۸ در دو بخش رقابتی و آموزشی در بخش های ادبیات ،برنامه انتشاراتی ، تحلیل محتوا ، تبلیغات و رسانه های دیجیتال با هدف انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط عمومی ها توسط انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار شد .
 
اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران علاوه بر کسب مقام های نخست در بخش های ذکر شده، در بخش تحلیل محتوا ، پوستر ،گزارش ، تیزر و موشن گرافیک رتبه دوم را در بین تمامی شرکت کنندگان کسب کرد .
 
بر اساس این گزارش، آشنایی با اصول و استانداردهای نشر الکترونیک و مکتوب در روابط عمومی ، توسعه و ارتقای سطح توانمندی ها ، مهارت های مدیران و کارشناسان روابط عمومی در حوزه فعالیت های انتشاراتی و فرهنگ سازی ، تکریم و معرفی نخبگان و الگوهای برتر در حوزه انتشارات ، از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.
 
همچنین، تبیین نقش تکنولوژیهای نوین ارتباطی و آموزشی در فرایند انتشارات ، دستیابی به راهکارهای مناسب برای اعتلاء و ارتقای نشر الکترونیک و مکتوب در روابط عمومی ها و ایجاد فضای رقابتی سالم و شور و نشاط علمی در بین روابط عمومی های کشور از اهداف دیگر برگزاری این جش نواره است.

   نسخه چاپي   
ارسال به دوست  
 
 
 
 
 

 

آمار بازدید

بازديد اين صفحه :261259

بازديد امروز:963

کل بازديد سایت :8499708

بازديدکنندگان آنلاین :10

زمان بارگذاری :0/1094 ثانیه

اوقات شرعی

خرید شارژالکترونیکی
نظرسنجی

چنانچه باخرابی تلفن ثابت خودمواجه شده اید رفع خرابی راچگونه ارزیابی می نمایید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

آدرس : اهواز - کیانپارس- خیابان هفدهم شرقی- مجتمع فنی اداری مخابرات

 پست الکترونیکی :portal@ict-khz.ir

کلیه حقوق این سایت متعلق به مخابرات استان خوزستان می باشد

تماس جهت انتقادات و پیشنهادات 33364696-061